Bimcell Bedava Dakika Kazanma 2024 Mayıs Ayı

Bimcell Bedava Dakika Kazanma
Bimcell Bedava Dakika Kazanma

Bimcell hattını kullanıyorsanız bedava dakika kazanabilmeniz için birden fazla yolunuz olacaktır. Son yıllarda artırdığı çekim gücü sayesinde kullanıcılara ekonomik ve avantajlı paketler sunan Bimcell, kullanıcılarını memnun edebilmek için zaman zaman hediye kampanyaları düzenliyor. Kampanyaların içeriğine baktığımızda bedava dakikalar, SMS’ler ve internet bulunuyor. Eğer hattınız başka bir operatördeyse ve Bimcell’e geçmek istiyorsanız bunun sağlayacağı ekstra avantajlarda olacaktır. Ayrıca Bimcell bedava dakika kazanma için 2024 yılında tüm güncel bilgileri derledik. Aşağıda Bimcell’e geçtiğinizde pişman olmayacağınız hediyeler neler sizinle paylaştık.

Bimcell Hediye Dakika Kazanma 2024

Bimcell bedava dakika kazanmak, 2024 yılında da devam edecek. Eğer yukarıda da bahsettiğimiz gibi hattınız başka bir operatördeyse ve Bimcell’e taşıdıysanız o zaman oldukça bonkör seçeneklerle karşılaşacaksınız. 2024 yılında da devam edecek olan bu hediye kampanyasından toplamda 9 GB internet ve 300 dakika bedava kazanma hakkına sahip olacaksınız. Hattınızı taşıdığınızda bu hediyeleri almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 4551’e “BIMCELL BONUS” yazarak SMS atmanız yeterlidir.

Bimcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır? (Mayıs Ayı)

Bimcell bedava dakika hediyesinden yararlanmanız için mutlaka hattınızı taşımış veya yeni bir hat almış olmanız gerekiyor. Eğer ki bu iki şarttan birini taşımıyorsanız o zaman bu kampanyaya dahil olmanız söz konusu olmayacaktır. Kampanya kapsamında hattınız aktif hale geldikten sonra aldığınız hediyenizi 30 gün içinde bitirmeniz gerekiyor. Bu işlemler için yapmanız gereken ise  “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e mesaj göndermek olması gerekiyor.

Bimcell Hediye Dakika Uygulamaları

Her sene değişmeyen bonus hediyelerinin yanı sıra aynı zamanda Bimcell sil süpür ve salla kazan uygulamalarıyla da operatör sahiplerini hediye yağmuruna tutuyor. Salla kazan ve sil süpür uygulamalarını kullanarak siz de sevdiklerinizle doya doya konuşacağınız ve iletişiminizin kesilmeyeceği bol bedava dakika hediyeleri kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava 300 Dakika

Hediye dakikalar her kullanıcı için büyük bir öneme sahiptir. Günümüzde pek çok operatör sahiplerinin kesintisiz iletişim sağlaması için dakikalarını fazla tutmaya özen gösteriyor olsa da eğer çok konuşan ve iletişimi seven biriyseniz o zaman muhtemelen paketinizdeki dakikalarınız size yetmeyecektir. Böyle bir durumda ise ekstra dakika almaktan ziyade bedava dakikalara odaklanmak çok daha mantıklıdır. Bizim burada bahsedeceğimiz Bimcell bedava 300 dakika ise bu noktada önem taşımaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken şey 4551’e “BIMCELL BONUS” ya da “300 DK” yazarak mesaj atmanızdır. 4551’e mesaj attıktan sonra tarafına onay mesajı gelecektir ve bu onay mesajı ile hediye 300 dk, 300 SMS ve 9 GB internet hakkınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Haftalık Dakika Hediyesi

Bimcell kullanıcılarının mağdur olmamaları açısından haftalık avantajlarda düzenliyor. Burada bahsedeceğimiz hediye kampanyası ise sil süpür uygulaması kapsamında oluyor. Her hafta belli bir günde sil süpürünüz yenileniyor ve tekrardan sil süpür yapma imkanınız doğuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek bir şey var ve bu da herhangi bir şarta dahil değil.  Sil süpür yaptığınızda dakika, SMS ya da internet kazanma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Kazandığınız hediyeleriniz bir hafta boyunca geçerli oluyor ve bu bir hafta içerisinde bitirmiş olmanız gerekiyor.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell kullanıcılarının merak ettiği konular arasında da bedava dakika hilesinin bulunup bulunmadığıdır. İnsanları bu düşünceye sevk eden ise internette hile yapılabildiğine dair olan yanlış bilgilerdir. Biz daha açık bir şekilde ifade edecek olursak Bimcell kullananların bedava dakika kazanabilmek için yapabilecekleri herhangi bir hile bulunmuyor. Operatör zaten kullanıcılarını memnun edebilmek adına çeşitli kampanyalar düzenleyerek hediyeler dağıtıyor. Kullanıcıların burada yapmaları gereken bu kampanyaları takip etmek ve uygulamaktır. Bunu yaptıklarında sorunsuz bir şekilde ekstra dakika almadan kazanmış olacaklardır.

Bimcell Bedava 1000 Dakika

Bimcell hediye 1000 dakika kazanabilmek için bazı şartları yerine getirmiş olmak gerekiyor. Örneğin son 30 gün içerisinde mutlaka 50 TL ve üzerinde yükleme yapılması gerekiyor. Kampanya aslında kısa bir süre öncesinde yayınlandı ve daha sonra devam edecek mi bilinmiyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin yapması gereken yükleme işlemine başlamadan önce PAKET yazıp 9090 numarasına mesaj göndermektir.

Bimcell bedava dakika kazanma 2024 yazımızın sonuna geldik. Bimcell kendi avantajını ortaya koyarak sürekli yeni kampanyalar düzenlemeye ve bu sayede daha fazla kullanıcı sayısına erişmeye çalışıyor. Eğer sizde Bimcell kullanıcıysanız ve avantajlı tarifeler hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sitemizde gerekli tüm bilgiler yer almaktadır.

Bulunduğunuz konu 26/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu