Hakkımızda

2022 yılının ilk aylarında açmış olduğumuz bedavakodkazan.com internet sayfasında Google Play Store, Valorant VP, Pubg UC, Discord Nitro, Steam Cüzdan veya LoL RP gibi en çok aranan promosyon kodlarının paylaşımını yapacağız.

Site içeriğinde bulunan kodların tamamı tarafımıza aittir. Bedava kod veren siteler veya çekiliş yoluyla kazanmış olduğumuz bu kodları sizlere tamamen ücretsiz yayınlıyoruz. Site içerisinde bulunan oyun veya farklı platformlarda geçerli olan kodların güncelliği 1 veya 2 gün içerisinde güncellenerek yerine kullanılmamış kodlar eklenecektir.

Bedavakodkazan.com internet sitesini 4 kişi aktif olarak yönetiyoruz. Site içerisinde yaşadığınız sorunları veya sormak istediğiniz soruları bedavakodkazan@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu bize ulaşın sayfasından da bizlere iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara aynı gün dönüş sağlamak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Güncelleme : 29/10/2022

Bulunduğunuz konu 31/03/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Başa dön tuşu