TikTok Jeton Hilesi KANITLI 2023 Bedava

TikTok Jeton Hilesi

TikTok Jeton Hilesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bir çok TikTok kullanıcısı canlı yayın izlerken izlediği kişiye jeton veya hediye göndermek için arama motorlarına Tiktok Jeton Hilesi KANITLI, Tiktok jeton hilesi apk veya Bedava jeton hilesi gibi aramalarda bulunmaktadır. Peki gerçekten jeton hilesi veya hediye gönderme hilesi var mı varsa nasıl yapılır bu soruların tüm yanıtını bu konumuzda bulabilirsiniz.

TikTok canlı yayın açan Tiktokırlar izleyicilerden yat veya spor araba gibi pahalı hediyeler aldığını görüyorsunuz. Aslında bunların büyük bir çoğunluğu tamamen aslı olmayan hediyelerdir. Siz canlı yayın açan kişinin hediye aldığını sanıyorsunuz ama karşı tarafın yayını sonlandırdığında TikTok yetkilileri gelen hediyelerin büyük bir çoğunluğunu anında siliyor. Bunun nasıl yapıldığını aşağıda örneklerle anlatıyorum sizlere.

TikTok Hediye Hilesi 2023

Başlığı bu şekilde yazmayı uygun gördüm siz bunu TikTok hediye gönderme hilesi veya TikTok hediye hilesi olarak anlayın. Şimdi hilenin nasıl yapıldığını anlatayım size. Örnek veriyorum Ebru TikTok üzerinden canlı yayın açtı. Ahmet ise Ebrunun canlı yayınına bağlanıyor. Ahmet kullandığı sanal kart veya kredi kartını kullanarak Ebruya yat veya spor araba gibi pahalı hediye gönderimi yapıyor. Ardından Ahmet hemen ödemeyi yaptığı kredi kartına bağlı olan bankayı arayıp yetkisiz işlem yapıldığına dair bilgi veriyor. Banka bu gibi durumlarda doğrudan TikTok ile iletişime geçerek ödemeyi anında iptal ederek Ahmetin kredi kartına eksikiz iade ediyor. Durum böyle olunca TikTok yetkilileri Ahmet tarafından gönderilen hediyeyi Ebrudan geri alıyor. Peki Ahmetin buradan ne çıkarı oluyor diyorsanız bu şekilde takipçi kasıyor veya Ebruyla anlaşma yaparak diğer izleyicilerede tabiri caizse gaz veriyor. Bunlar farklı internet sayfalarında veya video izleme sitelerinde kanıtlı olarak paylaşılmaktadır.

Peki kredi kartı kullanmadan izleyicilere hediye göndermenin başla bir yolu var mı diyorsanız sizlere TikTok Jeton Kodu kullanmanızı tavsiye edebilirim. Bu kodları aşağıda sizlere ücretsiz listeleyeceğim. Bunların dışında iOS veya Android üzerine yazılmış TikTok benzeri uygulamaları kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. TikTok para hilesi apk gibi uygulamalar virüs içermekle birlikte kişisel bilgilerinizin çalınmasına yönelik olduğunu söyleyebilirim.

TikTok Jeton Kodları

K76AR3C7E4N76M0X4JVH
GUDK5PU7TMUSFFRK4SON
5I9OMK40SQYUX7XFSTT9
K7R40U84DNTDTETYIGQD
0I87E7QCPZS1RHPV2KDM
8MRUZYCFJLXNZ49K9K9Z
ZXGM027ICADTUL7H2DEK
AVAN06LAB16PEDCZOTHJ

Yukarıdaki TikTok Bedava Jeton Alma kodlarını kullanarak basit bir şekilde hediye gönderebilirsiniz. Ayrıca bu kodlarla gönderdiğiniz hediyeyi geri alamayacağınızı unutmayın. Üstelik kodların güncelliğini her gün kontrol etmekteyiz. Kullanılan veya süresi geçen kodları aynı gün konudan silerek yeni kodlar ekleyeceğiz.

Arkadaşlar böylelikle TikTok Jeton Hilesi KANITLI 2023 Bedava isimli konumuzun sonuna geldik. Düşüncelerinizi veya bizlere sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz. Üstelik sorularınıza da aynı gün dönüş sağlayacağımızı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu