Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? (2024)

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?
Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyası Turkcell’in kullanıcılarına uygulama üzerinden çeşitli hediyeler vermek amacıyla geliştirmiş olduğu bir hizmettir. Bu makalemizde Turkcell Salla kazan nasıl yapılır bu konu hakkında bilgilendirme yapalım istedik.

Turkcell Salla kazan kampanyası 2024 yılı itibariyle kullanıcılara dakika, SMS ve internet kazandıran bir hizmet. Kullanıcılar salla kazan yaptıklarında bedava hediyelerini hemen kazanabiliyorlar. Kazanılan dakika ya da internet hemen hatta yüklendiği için kullanıma da açılmış oluyor.

Turkcell, Türkiye’de en çok abonesi olan operatör olarak biliniyor. Çekim gücünün kuvvetli olmasından dolayı avantajlı olarak görülen operatör kullanıcı memnuniyeti kapsamında sürekli yeni kampanyaları da hazırlıyor.

Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor.

 • Turkcell uygulamasını açın.
 • Hesabınıza girin.
 • “Salla Kazan” butonuna basın.
 • “Şimdi Kazan” butonuna dokunun.
 • Telefonu sallayın.
 • Bir ödül seçin.

Salla kazan hediye kampanyasına katılabilmek için yukarıda bahsedeceğimiz adımlara geçmeden uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Turkcell’in resmi uygulamasını indirdikten sonra hesabınıza giriş yaparak işlemlerinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz.

Turkcell’in salla kazan uygulamasını kullanmak oldukça basittir. Uygulamanın ara yüzüne girdiğinizde size salla kazan şeklinde bir buton karşılayacak buraya bastığınızda ise salla kazan alanına yönlendirileceksiniz ve adından da anlaşıldığı gibi telefonunuzu salladığınızda artık hangi hediyeyi kazanmanız gerekiyorsa işlemleriniz de hemen başlatılmış olacaktır.

Salla Kazan Hediye Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Salla kazan kampanyası herkese yönelik bir kampanya olduğundan dolayı hattınız ister kurumsal olsun isterse bireysel ya da hazır kart olsun ya da faturalı olsun hemen kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadaki amaç Turkcell’in tüm kullanıcıların kazanmasına yöneliktir. Dolayısıyla hattı Turkcell olan herkes kampanyaya katılım sağlayabilir.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün Yenileniyor?

Salla kazan kampanyası 2021 yılından bu yana sürekli olarak devam ediyor ve kampanyadan kazanabilmeniz için Çarşamba günleri hattınıza bu işlemi yapmanız gerekiyor. Yani Çarşambadan çarşambaya artık salla kazan işleminizi yapabilirsiniz. Bol şanslar :)

Turkcell Salla Kazan Ücretsiz mi?

Salla kazan bir kampanya olmasından dolayı ücretsizdir. Bu nedenle bu kampanyaya katılabilmek için herhangi bir ücret yatırmanız ya da ek bir paket almanız söz konusu değildir. Kampanyadan her Çarşamba günü tüm Turkcell kullanıcıları yararlanabilirler.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyaları, zaman zaman farklı nedenlerle veya belirli müşteri profillerine yönelik olarak düzenlenebilir. Bedava internet kampanyalarından faydalanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Turkcell’in resmi web sitesi, sosyal medya hesapları, SMS veya uygulama bildirimleri gibi çeşitli kanallar aracılığıyla düzenlenen bedava internet kampanyalarını duyurur. Bu nedenle bu kanalları düzenli olarak takip etmek önemlidir.

 • Özel günler (örneğin, yeni yıl, bayramlar, özel etkinlikler) ve ulusal kutlamalar genellikle bedava internet kampanyalarının sunulduğu zamanlardır. Bu günlerde kampanya duyurularını gözlemleyin.
 • Turkcell’in resmi uygulamaları, kullanıcılara özel kampanya ve promosyonlar sunar. Turkcell uygulamalarını indirin ve içerisindeki kampanya bildirimlerini kontrol edin.
 • Bazı bedava internet kampanyaları, belirli tarifelere veya kullanım koşullarına bağlı olabilir. Mevcut tarifenizin veya kampanyanızın bedava internet kampanyasına uygun olup olmadığını kontrol edin.
 • Bedava internet kampanyalarına katılmak için genellikle belirli bir işlem yapmanız gerekir. Bu işlem, belirli bir numarayı aramak, belirli bir mesajı göndermek veya Turkcell uygulamasında belirli bir yere tıklamak gibi olabilir. Katılım koşullarını ve adımlarını dikkatlice okuyun.
 • Bedava internet kampanyalarının süreleri sınırlı olabilir. Kampanya başlangıç ve bitiş tarihlerini takip edin ve kampanyanın geçerli olduğu süre zarfında kullanmaya çalışın.
 • Kampanya hakkında sorularınız veya sorunlarınız varsa, Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Onlar size gerekli bilgileri ve rehberliği sağlayacaklardır.
 • Unutmayın ki bedava internet kampanyalarının koşulları ve süreleri değişebilir, bu nedenle güncel bilgilere ve kampanya şartlarına dikkat edin. Turkcell’in resmi kaynaklarından en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasından Neler Kazanabilirsiniz?

Turkcell Salla Kazan uygulaması üzerinden genel olarak kazanılan kampanyalar şöyledir;

 • Günlük Kampanyalar: 1 GB, 3 GB ve 5 GB İnternet
 • Haftalık Kampanyalar: 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 7 GB İnternet
 • Aylık Kampanyalar: 1 GB, 3 GB3 5 GB ve 10 GB İnternet
 • Diğer Kampanyalar: Turkcel Dergilik, Fizy, Turkcell TV
 • Konuşma Kampanyaları: Her Yöne Konuşma ve Bedava SMS

Turkcell Salla Kazan Hilesi Var mı?

Hemen belirtelim Turkcell Salla kazan uygulamasında yapabileceğiniz herhangi bir hile bulunmamaktadır. Bazı internet sitelerinde hilesinin olduğu belirtilmiş, ancak bu sadece kandırmaya yöneliktir.  Yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sitemizi takip ederek güncel bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Bulunduğunuz konu 26/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu