Turkcell İnternet Veren Uygulamalar 2024

Turkcell İnternet Veren Uygulamalar
Turkcell İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell internet veren uygulamalar 2024 yılı itibariyle faturalı ya da faturasız olan müşterilere bu hizmeti hediye kapsamında sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda da devam eden bu uygulama sayesinde firmalar hem kendilerine sadık müşteriler oluşturuyor hem de kullanıcı memnuniyetini sağlamış oluyor. Bu makalemizde Turkcell internet veren uygulamalar 2024 hangileri ve hangi şartları istiyor detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması

Turkcell’in resmi uygulaması içerisinde bulunan salla kazan, operatörün kullanıcılara bedava internet verdiği bir hizmettir. Salla kazan kampanyasına faturalı ya da faturasız hat sahipleri katılabilir. Haftalık her Cuma günü yenilenen bu kampanyaya katılabilmek için aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz.

Öncelikli olarak cep telefonunuza Turcell’in Dijital Operatör uygulamasını cep telefonuna indirmeniz gerekiyor.  Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı ve şifrenizi girin. Ekranın üst bölümündeki hediye kutusuna dokunduktan sonra şimdi salla yazısını görünce telefonunuzu sallamaya başlayın. Sallama sonrasında animasyon bittiğinizde kazandığınız hediyelerden birini seçmeniz gerekiyor. Seçim sonrasında ise 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz hediye internetinizi ya da dakikanızı alabilirsiniz.

Turkcell Yaani Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’den bedava internet kazanabileceğiniz bir uygulama da Yaani uygulamasıdır. Turkcell tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama herkese açıktır. Uygulamayı indirdiğinizde hediye internet olarak 1 GB kazanabilirsiniz. Uygulamadan internet hediyenizi nasıl almanız gerektiği aşağıda belirtilmiştir.

Cep telefonunuza Yaani uygulamasını indirin. Uygulamaya giriş yaptığınızda 10 ün boyunca arama motoru olarak kullanmaya başlayın ve bu 10 günün sonunda hattınıza otomatik olarak tanımlanacak 1 GB gelecektir. Bu hediyenizi 24 saat içinde kullanmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise silinecektir. Bunu hatırlatmakta fayda var.

Turkcell GollerCepte Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell GollerCepte uygulaması özellikle futbol meraklısı kullanıcıların kullandığı bir yöntem. Bu uygulamayı kullananlar tuttukları takımı takip ederken aynı zamanda bedava internette kazanmış olacaktır. Uygulama üzerinden bedava internet kazanmanız ise şu şekilde oluyor. Tuttuğunuz takım her gol attığında uygulamada size 100 MB internet veriyor. Kazandığınız internetlerinizi 24 saat içerisinde bitirmeniz gerekiyor. Uygulama hem gol sevincinizi yaşarken hem de hediyenizi kazanma fırsatı sunmaktır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikli olarak GollerCepte uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Hat numaranızı kullanarak girişinizi yaptığınızda tuttuğunuz takımınızı favorilerinize ekliyorsunuz. Uygulama takımlara göre farklılık göstermiş olduğundan dolayı tuttuğunuz takıma ait uygulamayı indirmek önemli. Aşağıda hangi takımın taraftarının hangi uygulamayı indirmesi gerektiği belirtilmiştir.

 • Beşiktaş taraftarıysanız, “GollerCepte 1903”
 • Fenerbahçe taraftarıysanız, “GollerCepte 1907”
 • Trabzonspor taraftarıysanız, “GollerCepte 1967”
 • Galatasaray taraftarıysanız, “Goller Cepte 1905”

Turkcell BİP Uygulaması

Turkcell BİP uygulaması görüntülü ve sesli olarak sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla görüşmeler yapmanıza imkan sağlayan bir hizmettir. Bu hizmeti kullandığınızda sürpriz internet hediyesi kazanma imkanınız var. Uygulamadan hediyenizi kazanabilmeniz için izlemeniz gereken yol ise şu şekildedir:

 • 30 gün içerisinde BİP Messenger üzerinden en çok mesajı atan siz olursanız, 2GB hediye internet kazanırsınız.
 • BİP Messenger içerisinde yer alan “Sürpriz Nokta” kampanyasından yararlanarak, hediye internet seçeneklerinin sahibi olabilirsiniz.
 • 5 gün boyunca günde 10 BİP mesajı göndererek, 1GB hediye internet şansını yakalayabilirsiniz.
 • BİP Messenger içerisinde yer alan “Grup Kur” özelliğinden faydalanıp, sevdiklerinizle sohbet grupları oluşturursanız, 7 gün boyunca geçerli 1GB internet elde edebilirsiniz.
 • BİP Messenger’da bulunan #Sendeyapdiye kanalını takip edip, size verilen görevleri yerine getirerek haftalık hediye 1GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell GNC uygulaması, 25 yaşın altında olan kullanıcılara hediye kazandırıyor. Uygulamaya girdiğinizde ÇATLAT bölümüne giriş yapıyorsunuz ve uygulama size haftada 2 kez olarak hediye internet veriyor. Bu uygulamadan hediye kazanabilmek için izlemeniz gereken yol şu şekildedir:

 • “Turkcell GNÇ” uygulamasını indirin.
 • Telefon numaranız ve Turkcell şifreniz ile birlikte giriş yapın.
 • Ardından ana sayfada bulunan menüden “ÇATLAT” bölümüne ilerleyin.
 • Karşınıza çıkan yumurtalardan istediğinizi seçerek çatlatın.

UpCall Uygulaması

Turkcell UpCall uygulaması sizi arayanın kim olduğunu ve nereden aradığını gösteriyor. Uygulamayı indirdiğinizde hediye olarak 1GB internet kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Uygulamadan hediyenizi alabilmeniz için izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell UpCall uygulamasını indirin.
 • Turkcell numaranız ile kayıt olup, giriş yapın.
 • Hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye internetinizin kullanım süresinin 24 saat ile sınırlı olduğunu unutmayın.

Turkcell Şansa Tıkla

Şansa tıkla uygulaması bedava internet kazanabileceğiniz bir yöntem. Bu uygulamayı indirdiğinizde 1 GB ya da 2 GB internet kazanabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Uygulamadan kazanabilmek için ise karşınıza çıkan reklamlara tıklamanız. Her reklamda değil ancak şansınıza hangi reklamda internet hediyesi varsa yakaladığınızda bedavanızı alabiliyorsunuz.

Daha fazlası için internet sitemizi takip etmekte fayda var. Kalın sağlıcakla :)23

Bulunduğunuz konu 20/06/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu