Vodafone Hediye İnternet Gönderme 2024 Mayıs

Vodafone hediye internet gönderme 2024 yılı itibariyle  hat sahiplerinin merak ettiği konular arasında bulunuyor. Günümüzde her işi neredeyse internet üzerinden çözmeye çalışıyoruz. Doğal olarak bu hayatımızın bir vazgeçilmezi olmuş durumda. Dolayısıyla gerek ödemelerimizi yapmak, gerekse sosyal hesaplarımızı kontrol etmek için kullandığımız internetimizin beklenmedik bir zamanda bitmiş olması ister istemez bizi tedirgin edebiliyor.  Cep telefonunuzu bireysel olarak kullanıyorsanız bunun farklı sıkıntıları kurumsal olarak kullanıyorsanız daha farklı sıkıntıları olacaktır. Örneğin e-postalarınıza erişemiyor olmanız işinizin de yarım kalmasına neden olacaktır. Doğal olarak ansızın biten internet paketiyle karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğini biliyor olmanız da işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır.

Aşağıda Vodafone hediye internet gönderme nasıl yapılıyor sorusunun yanıtı verilmekle birlikte bu kapsamda değerlendirebileceğiniz farklı kampanyalarda anlatılmaktadır. Geçeceğiniz kampanya sayesinde hattınızda sınırsız bir iletişimi de yakalamış olacaksanız.

Vodofone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye internet gönderme nasıl yapılıyor? Sorusunun yanıtını şu şekilde verebiliriz. Eğer ki Vodafone red kampanyasındaysanız o zaman hattınıza yüklenmiş olan internetin % 25-50-75’lik bölümünü diğer kullanıcılarla paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak şunun altını çizelim ki Vodafone hediye internet göndermek istiyorsanız Vodafone redli olmanız gerekiyor. Gönderdiğiniz kişinin de redli olması önemlidir.

Hediye internetinizi gönderebilmeniz için cep servis veya müşteri hizmetlerini kullanabiliyorsunuz. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler genellikle öğrenciler, sevdikleri uzakta olanlar ya da yakın arkadaşlar oluyor. Doğal olarak aslında burada kime göndereceğinizden ziyade ne yapmanız gerektiğiniz önem kazanmış oluyor.

Vodafonenin bu hizmeti sunuyor olmasının en önemli nedeni paylaşım oluyor. Yani insanlar birbirleri arasında internetlerini paylaşarak farklı avantajlar sunabiliyorlar. Vodafone hediye göndermek aslında biraz zorluk kapsıyor diyebiliriz. Yani TL yüklemesi yapmanız önemli veya internetinizi paylaşıma açmanız gerekiyor.

Yukarıda ne şekilde kazanabileceğinize dair bilgilere geniş bir şekilde yer verdiğimizi düşünüyoruz, ancak bu noktadan sonra bedava internet nasıl kazanılıyor? Aşağıda sizinle paylaşalım istedik.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Telefondan web paylaşmak olabildiğince kolaydır. Telefondan interneti paylaşmak için yapmanız gerekli olanlar ise;

 • İnternetinizi paylaşmak için kafi internetiniz bulunduğunu denetim etmeyi unutmayın.
 • Telefonunuzun ayarlar bölümüne giriyorsunuz
 • Ayarlar kısmında “İnternet Paylaşımı ve Mobil Erişim” veya ” Ağ ve İnternet” bölümüne tıklayınız
 • Tıkladıktan sonrasında ‘’Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap’’ veya ” Mobile Hostpot” Kısmından etkinleştirme yapmalısınız.
 • İnternet paylaşımı faal hale ulaştıktan sonrasında WIFI açıksa otomatik kapanır ve mobil veri açılır
 • Açılan ekrandan paylaşım esnasında görünecek isim ve gizyazı detayları yer alır
 • Artık internetiniz sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
 • Karşı taraf kullanıcı adınıza tıklayıp şifreyi girdiğinde artık sizin internetiniz kullanabilir.

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda şunun altını da çizelim. Hediye internetinizi sadece tek kişiyle değil isterseniz 10 kişiye kadar kullanabiliyorsunuz. Doğal olarak bir evdeki tüm aile üyeleriyle internetinizi paylaşabiliyorsunuz.

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme 2024

Vodafone hediye internet gönderme işlemini yalnızca aile için değil aynı zamanda arkadaşlar içinde gerçekleştiyor. Aynı operatörde olduğunuz arkadaşınıza da internet gönderme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için Vodafone yanımda uygulamasına girmeniz yeterli olabiliyor. TL aktarımı yapabilmeniz için de 7000’i arayabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Gönderme İşlem

Vodafone hediye gönderme işlemi sadece Vodafone red kullanıcılarına özeldir. Bunun için başka bir kampanyada bulunuyorsanız maalesef bunu yapamıyorsunuz. Lira transferinde bulunmak istiyorsanız yukarı da da belirttiğimiz gibi 7000’i aramanız yeterlidir.

Başka Operatörden Hediye İnternet Paketi Gönderilebilir mi?

Vodafonenin sunmuş olduğu hizmetlerin tamamı kendi kullanıcıları içindir. Yani herhangi bir operatörü kullanıyorsanız maalesef sizin Vodafone hediye kullanma imkanınız bulunmuyor. Aynı şekilde siz Vodafone kullanıcısıysanız başkasından dakika ya da internet alamazsınız. Üstelik bu paralı da olsa parasız da olsa mümkün değildir.

Vodafone İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Vodafone hattınızdan yalnızca dakika ya da internet göndermek değil aynı zamanda var olan internetinizi paylaşıma açabiliyorsunuz. Paylaşıma açmanız demek sizin var olan internetinizi başkalarının da kullanabilmesi anlamına gelir. Üstelik bundan yararlanabilmek için de aynı operatörde olmak gerekmiyor. Burada yapmanız gereken işlemler ise aşağıdaki gibidir:

 • İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” kısmına giriş yapmalısınız.
 • Ardından “Diğer” seçeneğine tıklamalısınız.
 • Daha sonra açılan sayfada “Tethering v taşınabilir Hotspot” yazan yere tıklamalısınız.
 • Açılan ekranda Kablosuz “Hotspot kurulumu” yazan yere tıklayın.
 • Gelen ekranda Wi-fi isminin ne olacağını girin. Burada yazdığınız isim siz bağlanırken gözükecektir.
 • Güvenlik alanına gediğinizde ise, “WPA2 PSK” seçeneğine tıklayın.
 • Son olarak kişinin sizin ağınıza bağlanması için gerekli 8 haneli şifreyi belirleyin.
 • Son olarak “Kaydet” butonuna tıklayın. İşleminiz bu kadardır :)

Bulunduğunuz konu 26/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu