Bimcell Yeni Hat Hediyesi 2024

Bimcell Yeni Hat Hediyesi
Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bimcell yeni hat hediyesi, hattınızı taşıdığınızda ya da yeni bir hat aldığınızda alacağınız hoş geldin hediyesini kapsıyor. Bimcell kullanıcılarına kampanya kapsamında sunmuş olduğu dakika, internet ve SMS gibi hediyelerini bonus olarak değerlendiriyor. Aşağıda Bimcell yeni hat hediyesi 2024 ve Bimcell’in sunmuş olduğu diğer avantajlar anlatılmıştır.

Bimcell yeni hat hediyesi 2024 adından da anlaşılacağı üzere bir sefere mahsus kazanılabilen bir bonus türüdür. Yani daha önce yararlanmışsanız tekrardan kampanyaya dahil olmanız mümkün değildir. Bimcell, Türk Telekom’un alt yapısını kullanarak hizmet verdiğinden çekim kalitesi de yüksek. Dolayısıyla sunmuş olduğu avantajlı tarifelerle birlikte giderek daha popüler hale gelmeye başladı.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Nasıl Alınır?

İlk olarak Bimcell yeni hat hediyesi nasıl alınır sorusunun yanıtını vererek başlayalım. Bu hattı alabilmeniz için herhangi bir BİM mağazasına gitmeniz ve hat almak veya taşımak istediğinizi söylemeniz gerekiyor. Hattınızı taşıdıktan sonra bir iki gün içerisinde aktif hale gelecektir. Hattınız aktifleştikten sonra mesajlar alanına giriyorsunuz ve BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS atıyorsunuz.  Kampanyaya katılım oldukça kolaydır. Bu kampanya içerisinde kullanıcılara 9 GB internet 300 dakika ve 300 SMS veriliyor.  Mesajınızı attıktan sonra ise hediyeniz 5 dakika içerisinde hemen aktifleşiyor. Aldığınız hediye bonusunuzu 30 gün içerisinde bitirmeniz veya kullanmanız gerekiyor.  Eğer hattınızı aldıktan ya da taşıdıktan sonra bahsettiğimiz mesaj işlemini gerçekleştirmezseniz bu durumda bonusunuz iptal ediliyor ve kullanamıyorsunuz.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Hangileri?

Bimcell yeni hat hediyesi tek bir şekilde veriliyor o da yukarıda bahsetmiş olduğumuz şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmenizdir. 90 TL değerinde olan konuşma ve internet paketinizi aldıktan sonra 30 gün kullanım süreniz var ve bu sürenin sonunda paket yenileme yapmıyor.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Gelmezse Ne Yapmalısınız?

Bazı Bimcell kullanıcıları hatlarını taşıdıklarını ya da yeni hat aldıklarını ancak hediye bonuslarının gelmediğini söylüyor. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi hattınızı taşımanız tek başına herhangi bir şey ifade etmiyor. Yapmanız gereken bahsettiğimiz gibi SMS atmanız. Yani abonelik işleminizin başlatılmasını talep etmezseniz hediye bonus size otomatik olarak yüklenmiyor. Tekrardan belirtmek gerekirse Bimcell yeni hat hediyesi  alabilmeniz için BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeniz gereklidir. Bu işlemleri yaptıktan sonra gecikme olabilir. Yani hemen yüklenecek diye bir durum söz konusu değildir. Bazı kullanıcılara hediyeleri 5 dakika sonrasında düşebiliyor. Sizin burada bilmeniz ve unutmamanız gereken şey bu paketi aldıktan sonra Bimcell yeni hat hediyeniz mutlaka cep telefonunuza yüklenecektir.

Bimcell Yeni Hat İçin Gerekli Belgeler

Eskiden olduğu gibi yeni bir hat çıkarmak için uğraşmanız gerekmiyor. Yapacağınız işlem oldukça kolay bir işlemdir. Kimliğinizin fotokopisini götürmeniz bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için yeterlidir. BİM mağazasına girdikten sonra kimliğinizi fotokopisini verip size verilen formları doldurmanız ve sonrasında BİM yetkilisine evrakları teslim etmeniz gerekiyor. BİM’den hattınızla ilgili yapacağınız işlemler için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma Yöntemleri

Bimcell hizmete başladıktan sonra sağlamış olduğu avantajlarla adından çok fazla söz ettirmeye başladı. Özellikle var olan abonelerini kaybetmemek adına onlara daha geniş hedefler ve imkanlar sağlayan Bimcell aynı zamanda yeni kitlelere erişim konusunda da farklılıklara imza atıyor. Bimcell’in düzenlemiş olduğu bazı hediye internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar kapsamında 4 GB’a kadar internet kazanabilme imkanı mevcut. Bunun yanında ekstra dakikalar ve SMS’ler gibi avantajlarda mevcut.

Bimcell Yeni Hat Nasıl Alınır?

Bimcell yeni hat almak istediğinizde en yakın BİM mağazasına gitmeniz yeterlidir. Daha önceden girmek istediğiniz kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak geçiş işlemlerinde işinizi daha fazla kolaylaştıracaktır. BİM’in dezavantajlarından tüm hat işlemlerinin mağaza içerisinde gerçekleştiriliyor olması dolayısıyla kasiyer görevli sizinle fazla ilgilenemiyor. Siz daha önceden alacağınız ya da almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi aldığınızda işiniz daha kolay hale gelmiş olacaktır.

Bimcell yeni hat alırken kimlik kartınızın yanınızda olmasında fayda vardır. Kasiyer size doldurmanız için bir takım formlar verecektir ve bu formları doldurduktan sonra teslim etmeniz durumunda gerekli işlemlerin başlatılması sağlanmış olacaktır.

Sitemizde Bimcell bedava internet nasıl alınır ya da diğer hat işlemleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Hangi operatöre ait hattınız varsa sağlamış olduğu avantajları kaçırmamak istiyorsanız mutlaka sitemizi takip etmelisiniz.

Bulunduğunuz konu 20/06/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu