Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyası 2024

Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyası
Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyası

Bimcell TL Yükle kazan kampanyası sürekli olarak yenilenip kullanıcılara servis ediliyor. Bimcell kullanıcılarının bedavaları merakla beklediği günümüzde kazandığınız internetleri de hattınıza bedava yükleyebiliyorsunuz. Bimcell TL yükle kazan 2024 kampanyasına katılabilmek için yapmanız gereken tek şey operatörün belirlemiş olduğu kadar TL yüklemesi yapmaktır. 2024 yılına ait kampanyanın ayrıntılarını makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan

Bimcell, Türk Telekom’un alt yapısını kullanıyor. 2024 yılında başarılı kampanyalar başlatmış olan Bimcell yaptığı girişimlerle birlikte pek çok hat kullanıcısının ilgisini çekmiştir. Bimcell hattınıza her TL yüklemenizde bedava internet kazanabiliyorsunuz. Kazanacağınız internetin boyutu ise sizin yaptığınız yükleme miktarına göre farklılık gösteriyor. Kampanyalar sürekli devam ediyor olsa da bir kez kampanyaya katıldığınızda 30 günlük kullanım süreniz oluyor. Yani aynı kampanyadan ay içinde ikinci kez yararlanabilmeniz mümkün değildir. Sürekli olarak Bimcell TL yüklemesinde kazanacağınız internetin boyutu ise daha farklı olacaktır.

Aşağıda Bimcell yükle kazan kampanyası kapsamında katılabileceğiniz bazı avantajlar belirtilmiştir:

Bimcell Senlik Kampanyası

Bimcell senlik kampanyasını henüz yeni başlattı. Bu kampanyada kullanıcıların yapması gereken şey en az 65 TL yükleme yapmaktır. 65 TL üzerinde yapılan yükleme sonrasında ise haftalık kullanabileceğiniz 5 GB internet kazanabiliyorsunuz. Aynı kampanyada ikinci kez yararlanmanız mümkün değildir. 1 ayınız dolduktan sonra ise yapacağınız ilk yüklemeyle birlikte tekrardan 5 GB internet kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya katılımın şartları ise oldukça kolaydır. Cep telefonunuzdan Bimcell Senlik yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Bimcell 50 TL Yükleme Hediyesi

Bimcell 50 TL yükle kazan kampanyası kapsamında kullanıcılara 10 GB hediye internet paketi veriliyor. Bu kampanyadan kazanabilmeniz için ise faturasız hat sahibi olmanız gerektiğidir. Faturalı hat sahipleri Bimcell 50 TL yükle kazan kampanyasına katılım sağlayamıyorlar. Bu kampanyaya dahil olabilmeniz için yapmanız gereken şey BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS göndermektir.

Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Bimcell 40 TL yükle kazan kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Kampanyanın eski bir tarihte başlamış olmasından dolayı birçok kullanıcı bunu biliyor. Bu nedenle Bimcell’in en çok talep gören kampanyası demek doğru olacaktır. Kampanya ile birlikte kullanıcılara toplam 5 GB hediye internet paketi veriliyor. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmuyor.

Bimcell Bonus Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava internet 2024 yılında da tıpkı geçen yıl olduğu gibi merak edilen konuların başında yer almaya başlayacak Bedava internetin en çok hediği Bimcell Bonus uygulamasının ise 2024 yılında da devam edeceği düşünülüyor. Numarasını Bimcell’e taşıyan ya da yeni hat alanlar, hattı aktif bir şekilde kullanmaya başladığı günden itibaren 30 gün içerisinde “BIMCELL BONUS” yazarak 4551’e göndererek konuşma, SMS ve hediye internet bonuslarını almaya hak kazanıyor.

Bimcell 100 TL yükle 10 GB kazan

Bimcell 100 TL yükle kazan kampanyasını durdurmuştu fakat yoğun bir talep üzerine tekrardan kampanyayı başlattı. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için adından da anlaşılacağı üzere en az 100 TL ve üzerinde yükleme yapmanız gerekiyor. Bu yüklemeyle birlikte bir ay kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi alabilme hakkına sahip olursunuz.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell TL yükle kampanyası farklı avantajlarla kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcıların merak ettiği konulardan birisi de avantajlı paketlerin olup olmadığıdır. Aşağıda 3 farklı paketten bahsedeceğiz ve kullanıcılar bu paketlerden istediği birini seçebilecektir.

  1. Bimcell Dost Küçük Paket

Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet

  1. Bimcell Dost Orta Paketi

Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet

  1. Bimcell Dost Büyük Paket

Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 9 GB internet

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Var mı?

Bazı kullanıcılar kulaktan duyma olarak ya da farklı internet bilgileri üzerinden hareket ederek Bimcell bedava internet hilesi olduğunu düşünüyorlar. Bu konuda net bir açıklama yapacak olursak faturalı ya da faturasız hatların hiçbirinde bedava internet hilesi yapamıyorsunuz. Bunun için düzenlenen kampanyaları aktif olarak takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell TL yükle bedava internet kampanyalarına farklı uygulamalar üzerinden de devam ediyorlar. Örneğin hattını Bimcell’e taşıyan kullanıcılar hediye olarak 9 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Bunun dışında bir diğer yöntem ise sil süpür uygulamasıdır. Sil süpür uygulaması kapsamı dahilinde kullanıcılar uygulama üzerinden bedava internet kazanabilecekler.  Uygulamaya katılım sağlayabilmeniz için android ya da iPhone cep telefonlarınızın olması yeterlidir.

Bulunduğunuz konu 13/07/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu