Türk Telekom İnternet Veren Uygulamalar 2024 Mayıs

<yoastmark class=

Türk Telekom internet veren uygulamalar 2024 yılı için kullanıcıların merak ettiği sorular arasında bulunuyor. Türk Telekom firması en son kurula operatör olsa da güçlü alt yapısından dolayı sürekli büyüyen ve kendisini geliştiren bir yapıya sahiptir. Uzun süredir farklı kampanyalarını sürdüren Türk Telekom özellikle kullanıcıların internet beklentilerini karşılamaya çalışıyor. Biz bu konumuzda Türk Telekom internet veren uygulamalar hangileri bu sorunun yanıtını vermeye çalıştık. Aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalar sayesinde daha fazla internet kazanmış ve hattınızı kesintisiz internet aşamasına kadar getirmiş olacaksınız.

Her operatörün daha fazla kullanıcı sayısına erişim sağlayabilmek amacıyla düzenlemiş olduğu farklı kampanyalar bulunuyor. Bu kampanyaların her birinin kapsamı ve şartları birbirinden ayrı oluyor. Bazı kampanyalarda ise herhangi bir şart bulunmuyor. Kullanıcıların bazıları bu kampanyaları takip ederken bazıları ise haberdar olamıyor. Biz bu makalemizi hazırlarken kullanıcıların sürekli bilgilendirilmesini ön planda tutmaya özen gösterdik ve bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. Açıklayacağımız kampanyaları takip eden kullanıcılar bu ayrıcalıkları da es geçmemiş oluyorlar.

Türk Telekom Bedava Sosyal Medya Kampanyası 2 GB İnternet

Türk Telekom’un düzenlemiş olduğu kampanyaların başında sosyal medya kampanyası geliyor. Sosyal medya kullanıcıların gün boyunca en çok kullandığı internet paketlerinin başında bulunuyor. Dolayısıyla kullanıcılar sosyal medyada geçirdikleri zamanın kesintisiz olmamasını isterken bunu da hediye internet paketleriyle mümkün hale getiriyorlar. Bu bahsettiğimiz kampanya ise bedava sosyal medya kampanyası olarak biliniyor. Kampanya kapsamında 2 GB internet kazanma imkânı bulunuyor. 2 GB sosyal medya kampanyasından faydalanabilmek için yapılması gereken 30 TL ve üzerinde para yüklemesi yapmaktır. Faturasız hatlara özel olarak hazırlanmış olan bu kampanya ön ödemeli bireysel bir uygulamayı kapsıyor. Bu kampanyaya katılım için yapmanız gereken en önemli şey “ SOSYAL PAKET ” yazıp 5555‘e mesaj göndermek olacaktır. Başvurunuz hemen alınacak ve size bildirim gönderilecektir. Kazanacağınız internetinizi 1 ay içerisinde kullanabiliyorsunuz. Sosyal medya paketi adından da anlaşılacağı üzere Facebook, Instagtam, Twitter ve WhatsApp’ı kapsıyor.

Türk Telekom 4.5G 2 Kat bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un vermiş olduğu bedava internet kampanyası içerisinde 2 kat bedava da bulunuyor. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için hattınızı 4,5G ile uyumlu olması gerekiyor. Buradaki amaç ise kullanıcıları 4,5G hat kullanımına teşvik etmek olacaktır. Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için yapmanız gereken  “ 2KAT “ yazıp 5555’e mesaj göndermeniz gerekiyor.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet

Türk Telekom’un kampanyalarında biri de arayanı bil kampanyasıdır. Arayanı bil, ulaşılmaz olduğunuz durumda sizi kim aramış, ne zaman aramış ve ne demiş gibi soruların yanıtlarını bulayacağınız bir sistem. Bu sistemi kullanırken hem ekstra internet kazanmış olacaksınız hem de size ulaşamayanların kimler olduğunu görebileceksiniz. Bu kampanyaya gelmeniz durumunda aylık olarak kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkınız olacak. Arayanı bil plus kampanyasına katılım sağlayabilmek için 2 farklı şekilde uygulama yapabiliyorsunuz. Bunlar 1 aylık ya da 6 aylık süreçlerdir.

Kampanyanın detayları ise aşağıda bahsettiğimiz şekilde olacaktır. Arayanı bil plus kampanyasına 1 aylık abone olmak için “ PLUS ” yazıp 7065‘e mesaj olarak gönderin. 6 Aylık bir süreç de Arayanı Bil Plus aboneliği karşılığında aylık 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. 6 aylık arayanı bil plus kampanyası aboneliği için “ PLUS ”yazıp 7066‘ya mesaj olarak gönderin.  1 aylık arayanı bil plus kampanyası ücreti vergilerle birlikte: 3,49 TL dir. 6 Aylık arayanı bil plus kampanya ücreti ise toplamda vergilerle birlikte: 17, 49 TL dir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması sayesinde mobil hediye internet, sınırsız konuşma paketi ve Muud Premium üyelik gibi daha birçok sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sil süpür bedava internet Kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sil süpür kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom Online işlemler uygulamasını Google play ya da app store’dan cep telefonunuza indirmelisiniz. Ardından Online İşlemler Uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynayarak çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Daha fazla kampanyadan haberdar olmak istiyorsanız internet sitemizi takip etmeyi unutmayın. Esenle kalın :)

Bulunduğunuz konu 14/07/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu