Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2024 Mayıs Ayı

Vodafone Bedava İnternet Hilesi
Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet hilesi 2024 Mayıs ayı için kazanmak isteyenler bu makalemizi sonuna kadar okumalı. Özellikle internetinin kendilerine yetmediğinden şikayet eden gençler yapacakları ufak birkaç işlem sonrasında ayı rahatlıkla tamamlayabilirler.

Bilindiği üzere bir cep telefonu hattınız varsa aldığınız paket doğrultusunda ödeme yaparsınız. Yaptığınız ödeme sizin faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanıza göre değişkenlik gösterir. Operatörler ise genellikle sadık müşteri kitlesi oluşturmak adına faturalı hatlara daha fazla önem verir. Çünkü verdiği avantajlı tarifelerin yanı sıra kullanıcıları sözleşmeleri dahilinde belli bir zaman içerisinde tutma garantisi alır. Bizim bu makalemizde paylaşacağımız Vodafone bedava internet hilesi ise hem faturalı hem de faturasız hatları kapsamaktadır. Yapacağınız hile belli bir süre ya da belli bir şarta dayalı olduğundan adımları iyi takip etmeniz önemlidir.

Vodafone son yıllarda müşteri kitlesini artırmak ve potansiyel müşterilerini toplayabilmek adına avantajlı tarifeler sunuyor. Bu da özellikle genç kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Yapılan kampanyalar ve uygulanan tarifeler sadece abonelerin yüzlerini güldürmeyi değil aynı zamanda ceplerini de güldürmeyi hedefliyor. Kullanıcılar kesintisiz bir hizmet aldıklarında Vodafone’nin dağıtmış olduğu bu bedava seçeneklerine daha fazla ilgi gösteriyor. Verilen hediyeler arasında ise sadece internet paketleri bulunmuyor. Aynı zamanda konuşma dakikası ve SMS gibi seçeneklerde var. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan Vodafone bedava internet hilesi nasıl yapılıyor? Bu sorunun yanıtını bulmaya bakalım.

Hattını Vodafone Taşıyarak Kampanyaya Katıl

Vodafone, farklı operatördeki kullanıcıları da hedef alıyor ve onların kendilerine geçmesini sağlamak için güzel avantajlar sunuyor. Faturalı yeni hat alanlar ya da farklı bir operatörden Vodafone geçenlere her ay otomatik olarak tanımlanacak 5 GB hediye internet sunuluyor. Hediye internet paketi aylık olarak veriliyor ve 12 ay boyunca toplamda 60 GB kazanma ihtimali söz konusu oluyor. Kampanyaya katılım sağlamak için ekstra bir şey yapılmasına gerek yok. Yapmanız gereken şey yeni bir hat almak ya da hattınızı Vodafone taşımak olacaktır. Bu kampanya kapsamında ekstra SMS verildiğinin de altını çizelim. Bu kadar basit aslında.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone’nin sunmuş olduğu pek çok kampanya var ve bunlardan bir tanesi de Bana Ne Var? Kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında yapmanız gereken şey akıllı cep telefonunuza Vodafone uygulamasını indirmek olacaktır. İndirdiğiniz Vodafone Yanımda uygulamasına girdiğinizde ek paketler bölümünde 1 hafta kullanabileceğiniz 5 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Yeni Hat Al Kampanyası

Eğer ki yeni hat almak için abone merkezlerine gitmeye vaktiniz yoksa zaman Vodafone’nin resmi internet sitesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sitedeki başvuru esnasında size önerilecek olan formu eksiksiz ve hatasız bir şekilde dolduruyor ve hangi tarifeye geçmek istiyorsanız onu belirtiyorsunuz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra ise hattınız verdiğiniz adrese postalanıyor. Aboneliğiniz başladıktan sonra hemen aylık 2 GB internet kazanıyorsunuz. Üç ay boyunca sürecek olan bu kampanya kapsamında toplamda 6 GB internet kazanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Şehre Özel İnternet Kampanyası

Vodafone kullanıcıları düşünürken aynı zamanda onların hangi şehirde olduklarını da önemsiyor. Bazı şehirler var ki bu şehirlerde oturmanın size sağlayacağı ekstra avantajlar olacaktır. Bu şehirleri belirtecek olursak şu şekilde sayabiliriz: İzmir, Bursa, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Manisa, Hatay, Denizli, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Şanlıurfa, Sakarya, Konya.

Yukarıda belirttiğimiz bu şehirlerde yaşayan Vodafone kullanıcıları hatlarını faturasızdan faturalıya taşıdıklarında seçmiş oldukları tarifeye her ay 2 GB daha ekleniyor. 1 yıl boyunca sürece olan bu kampanya kapsamında toplam 24 GB internet kazanılabiliyor.

Vodafone Yanımda Uygulamasından Kazanılacaklar

Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğinizde farklı tarifelerdeki farklı internet hediyelerini de kazanabiliyorsunuz. Aşağıda belirttiğimiz tarifelerden herhangi birine geçiş yapmanız durumunda ya da arkadaşlarınızı davet etmeniz halinde kazanacağınız GB’lar belirtilmiştir.

  • Faturam güvende ile 1 GB
  • Arkadaşını davet et kazan 3 ay 9 GB
  • Arkadaşını davet et 3 ay 15 GB
  • Sevdiklerini Vodafone’lı yap kazan 3 ay 30 GB
  • Sevdikleriniz ilk ay 20 GB
  • Ak sigorta haftalık 5 GB
  • Hızla kazan hatalık 1 GB
  • Hediye çarkını kullan haftalık 20 GB

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi Vodafone yalnızca belli şartlara göre değil kampanyaya ücretsiz katılımda da ekstra internet hediyesi veriyor. Sitemizi takip ettiğinizde Vodafone Bedava İnternet Hilesi ve diğer operatörlerle ilgili güncel tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Güncellemelerden faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bulunduğunuz konu 27/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu