Türk Telekom Bedava İnternet 2024 Mayıs Ayı

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2024 yılı Mayıs ayı itibari ile faturalı veya faturasız olan hatlara sahip olan kullanıcıların yapacağı birkaç işlem sonrasında alabilecekleri bir hizmettir. Türk Telekom kullanıcılarına hediye niyetinde verdiği bu kampanyalardan yararlanabilmek için yapılması gerekenler farklı yöntemleri kapsamaktadır.

2024 yılının kampanyalarının farklı içeriklere sahip olduğunu belirtmiştik. Ancak burada herkesin kullandığı banka yöntemini ilk olarak belirterek başlayalım. Türk Telekom faturalarını bankalara otomatik ödeme talimatı verenlere bir kereye mahsus olarak 2 GB bedava internet kazanıyor. Bu ilk seferde kullanabilmek için avantajlı bir kampanyadır. Özellikle de daha önce herhangi bir bankada otomatik ödeme talimatınız yoksa bir kereliğine de olsa bu bedava internet kampanyasından faydalanmanız avantajınıza olacaktır. Kurum herhangi bir banka adı vermediğinden dolayı tüm bankalar bu kampanya dahilinde bulunuyor.

Eğer kullandığınız hat faturasız ise bu durumda Yapı Kredi bankasının mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 35 TL ya da üzerinde kredi yüklemelisiniz. Bu sayede sizde bedava 1 GB internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Faturasız hatların kullanabileceği bir diğer banka ise Ziraat Bankasıdır. Ziraat Bankası da müşterilerine mobil cihaz üzerinden kontör yüklemeleri halinde bedava internet imkanı sağlıyor.

Türk Telekom Faturasız Hatlar İçin Bedava İnternet Kampanyaları

Kampanyalardan yararlanmak isteyen faturalı hatlı müşterilerin yapması gereken şey kısa mesaj yöntemini kullanmaktır. Bu hediyelerin başka biriyle paylaşılması ise söz konusu değildir. 2024 yılına özel olarak sunulmuş olan bu kampanyanın dışında faturasız hat müşterilerine sunulan Türk Telekom bedava internet kampanyaları ise şu şekildedir:

  • Arayanı Bil Plus 1 GB
  • Yeni yıl bol bol GB
  • İnternet gönder 1 GB kazan
  • Sil süpür bedava internet
  • 5G kampanyası 30 GB hediye internet

Öğrencilere Özel EBA İnternet Kampanyası

Türk Telekom öğrencileri desteklemeyi de unutmuyor. Online eğitime katkı sağlamak amacıyla düzenlenmiş olan bu kampanyadan yararlanabilmek için öğrenci olma şartı var. Telekom öğrencilere ay sonuna kadar kullanabilmeleri için toplamda 6 GB internet desteği sağlıyor.  Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için de herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Bir kez başladığında her ay düzenli olarak hattınıza yükleme gerçekleşiyor.

Tambu ile Bedava İnternet Kampanyası

İnternet kampanyaları arasında Tambu’da bulunuyor. Bilindiği üzere Tambu, Türk Telekomun Selfy uygulaması içinde bulunuyor. Online alışveriş tutkunlarına pek çok avantaj sağlayan uygulama aynı zamanda bedava internette veriyor. Yapmanız gereken ise uygulama içerisindeki Tambu’dan bedeva hediye kodunu almaktır.  Hediye kodunuzu aldıktan sonra ise TAMBU (Hediye Kodunuz)” yazarak “4545”’e kısa mesaj gönderin.  Uygulama size bir hafta kullanabilmeniz için 1 GB hediye veriyor.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Kampanyalar arasında bulunan 10 GB sadece belli şartları yerine getiren kullanıcılara veriliyor. Bunun için kullandığınız hattın 4,5G uyumlu olması ve kullanım şartına uygun olması gerekiyor. Alacağınız 10 GB hediye internetiniz ise 30 gün boyunca geçerli. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin yapması gereken HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e kısa mesaj göndermektir.

2024 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom kullanılan operatörler içerisinde en yenisi olsa da vermiş olduğu bedava internet ve konuşmalar sayesinde kullanıcıların gözdesi olmuş durumda. Operatör 2024 yılı içinde kullanıcılarına farklı kampanyalar ve internet fırsatları sunuyor. Örneğin 30 TL üzerinde kontör yüklemeniz durumunda hediye olarak 1 GB internet kazanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken  MOR HEDİYE yazıp 4545’e mesaj göndermek olmalıdır.

Operatörün bir başka hediyesi ise internet göndermedir. Yani farklı bir Türk Telekom kullanıcısına 4 GB internet hediye edebiliyorsunuz. Bu durumda ise hattınıza 1 GB internet yükleniyor.

Türk Telekom operatörler arasında her zaman kendi farkını ortaya koyabiliyor. Diğer operatörlere göre ücret açısından da oldukça avantajlı olan Türk Telekom, yıllardır bedava internet kampanyasını da sürdürüyor. Hatta bugün tüm operatörler bedava internet veriyorsa bunda Türk Telekom’un etkisi bir hayli fazladır.

Şanslı Çark Kampanyası

Türk Telekom’un kullanıcılarına vermiş olduğu bedava internet kampanyası arasında şanslı çark’ta bulunuyor. Bu kampanyadan internet kazanmak istediğinize yapmanız gereken şey mobil uygulama üzerinde bulunan çarkı çevirmeniz. Toplamda 4 GB’a kadar bedava internet alma hakkınız var. Güncellemelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz :)

Bulunduğunuz konu 02/06/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu