Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 2024

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları
Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom kullanıcılarına farklı hediye kampanyaları düzenleyerek kullanıcı ilgisini kendi üzerine çekmeye çalışıyor. Müşterilerine sağlamış olduğu ayrıcalıklarla bedava internet kazanmalarını sağlayan operatör bu işlemler için farklı çözümler üretiyor.

Türk Telekom bedava internet kazanma yolları  alacağınız hediyeye göre değişiklik gösteriyor. Hemen hemen her dönemde ayrıcalıklı imkanlar sağlayan Türk Telekom’dan kazanacağınız bedava internetlerinizi nasıl alabileceğinize dair aşağıda bilgiler yer almaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yılda yine bedava internet kampanyalarına önem veren Türk Telekom’un sunmuş olduğu hediye kampanyalar ise aşağıdaki gibidir:

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet kazanma yolları arasında 1 GB bulunuyor. 2024 yılında vermeye başladığı bu hediyede kampanyaya katılabilmek için 1 GB veya 4 GB internet gönderen abonelere anında 1 GB hediye internet veriliyor. Yani bu hediyeyi kazanabilmek için başka bir Türk Telekom abonesine internet göndermeniz gereklidir.

Hediye interneti göndermek için izlemeniz gereken yol ise şöyledir: HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e gönderin. Kampanya kapsamında hediye talep etmek için yapmanız gereken ise ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermektir. Yaptığınız bu işlem sonrasında 1 GB internetiniz 48 saat içerisinde hattınıza hemen yüklenecektir.

Türk Telekom Uygulamasıyla Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarının tamamının bildiği sil süpür, hem faturalı hem de faturasız hat sahiplernin en çok yararlandığı kampanya. Bedava internet sahibi olmak isteyenlerin her hafta yeni fırsatlar yakaladığı sil süpür, sadece internet değil aynı zamanda dakika ve SMS gibi ayrıcalıklarda sağlıyor. Tek yapmanız gereken telefonunuza uygulamayı indirerek fırsatlardan yararlanmak olacaktır. Ardından gerekli bilgilerinizi girerek giriş yapıp, üye olun, sil süpür oyununu indirin ve oynamaya, oynarken de kazanmaya başlayın. Haydi durma!!

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un bedava internet kampanyalarından yararlanabileceğiniz ve internetin yanı bir takım servis hizmetleri sunan ArayanıBil Plus 1GB bedava internet kampanyasından da faturalı ya da faturasız olmaksızın tüm Türk Telekom kullanıcıları faydalanabilmektedir. Ancak Arayanı Bil Servisi yalnızca internet hediye eden bir servis değildir ve ücretli bir servistir. Bu nedenle bu servisin sunduğu kampanyalarından da sadece bu ücretli servisi kullanıcıları yararlanabilmektedir. Arayanı bil servisine aylık abone olanlar haftalık 1 GB, 6 aylık abone olanlar ise aylık 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Arayanı Bil servisine aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e SMS göndermeniz gereklidir. Arayanı Bil servisine 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS atmanız yeterlidir. Onay mesajı ile beraber hediye internet hattınıza hemen tanımlanacaktır.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kazanma yolları arasında 500 MB’da bulunuyor. Bu işlemde kullanıcının attığı 3 tane MMS karşılığında günlük kullanabileceği 500 MB internet veriliyor.  MMS ücreti ise her mesaj başına 1,25 krş şeklinde olacaktır.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu internet hediyesi arasında 30 GB’da bulunuyor.  Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için adınıza tanımlı olan hattınız eğer 4.5G değilse ücretsiz olarak geçmeniz halinde bir ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB hediye verilecektir. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken ise şöyledir. Telefonunuzdan SMS bölümüne “4,5G SIM” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Bu adımları yaptıktan sonra bir ay boyunca geçerli ücretsiz 30 GB hediye interneti kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy kampanyası genç kullanıcılara sunmuş olduğu bir hizmet. 7-25 yaş arasındaki gençlerin katılımına açık olan bu kampanya ile hediye internet kazanabilmeniz mümkündür. Bu kampanya kapsamında yapmanız gereken 1 GB internet. Hattınıza 30 TL yüklediğinizde hediye olarak 1 GB internet kazanıyorsunuz. Hediyenizi alabilmeniz için yapmanız gereken DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 mesaj atmak olması gerekiyor. Ayrıca SELFY faturalı hatta geçenler her ay 2 GB bedava internet hatlarına 12 ay boyunca tanımlanacaktır. Selfy kampanyası çok yönlü olarak hazırlanıyor. Örneğin mor paketlerden birine geçtiğinizde 1 GB internet kazanıyorsunuz. Bunun içinde yapmanız gereken MOR HEDIYE yaz 4545’e mesaj atmaktır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Son olarak bahsetmek istediğimiz hediye internet kampanyası ise hoş geldin. Bu kampanya kapsamında hat abonelerine ilk ay 750 DK 750 SMS 15 GB Hediye.

Bulunduğunuz konu 02/06/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu