Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan 2024 Mayıs

Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan
Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan

Türk Telekom TL yükle internet kazan  kampanyası 2024 yılı kapsamında çok sayıda internet veriliyor. Tüm müşterilere 10 GB internet verilen bu kampanyanın son katılım tarihi 01 Aralık 2024 olarak belirlenmiş. Her yükleme kapsamında haftalık olarak 10 GB dağıtılıyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın faturasız olması ise ilk şart.

Yükleme Şenliği Kampanyası

Türk Telekom’un yükleme şenliği adını vermiş olduğu kampanya ya katılabilmek için TL yüklemeniz gerekiyor. Ancak hattınıza yükleme işlemini gerçekleştirmeden önce Senlik GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek olmalı.

Kampanyaya katılamayacak bazı kampanya katılımları bulunuyor. Eğer sizin hattınız faturasız ofis, bayi, katlayan, standart, Bimcell, POCELL, faturasız Pttcell, Kontrolü seç tarifeleri, Kontrollü esnaf, esnaf dostu tarifelerinden birindeyse o zaman bu kampanyaya maalesef katılım sağlayamıyorsunuz.

Türk Telekom ödemelerinizi sitesinden ya da uygulaması üzerinden yapmanız halinde operatör size 1 GB interneti hediye oluyor. Hattınıza otomatik olarak tanımlanan bu hediye için yapmanız gereken 1 GB KAZAN yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek olması gerekiyor. Bu mesajı göndermediğiniz sürece kampanyaya katılımınız maalesef gerçekleşmiyor.

Türk Telekom TL yükle internet kazan kampanyasının dışında da düzenlemiş olduğu farklı kampanyalar bulunuyor. Bu kampanyalar ise aşağıda sıraladığımız şekildedir:

  • Sil Süpür bedava internet kampanyası
  • Arayanı Bil Plus 1 GB bedava internet kazan
  • Türk Telekom e-fatura 1 GB hediye internet
  • Türk Telekom Selfy 1 GB internet
  • Türk Telekom sosyal medya paketi

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet (Mayıs Ayı)

Türk Telekom’un bedava internet kampanyası kapsamında vermiş olduğu sil süpür hediyesi ise her Çarşamba ve Cuma günleri düzenleniyor. Güncellenen paketler kampanyası içerisinde haftalık veya aylık olarak internet hediyesi alamıyorsunuz. SİL SÜPÜR uygulamasını yapmadan önce şayet ilk kez uygulama mobil cihazlara indirilmiş ise Türk Telekom sistem tarafından otomatik ek internet paketi hediye edilecektir.

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası içerisinde, Türk Telekom abonelerine 30 gün boyunca geçerli olacak yurt içi kullanımları için her yön geçerli 750 dakika, 750 sms ve 25 GB ücretsiz paketler hediye edilecektir. 25 GB bedava internet kapsamında katılım tarihinden itibaren her ay bir kez, 3 ay geçerli olacak şekilde düzenlenen kampanya için 30 TL ve üzeri yüklemelerin olması gerekir. Kampanyaya dahil olmak isteyen Türk Telekom abonelerinin “BOLBOL ONAY yaz 5555’e gönder” işlemini yapmaları yeterlidir.

Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından düzenlenmiş olan kampanyalardan birisi de Arayanı Bil Plus kampanyasıdır. Bu kampanya aslında ücretli ancak verilen ücretin çok düşük olması ise bu ücreti ikinci plana atıyor. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için aylık 2,99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Kampanyaya katıldığınız da ise size 1 GB bedava internet verilecek.

Türk Telekom e-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı mobil hatları olanlar faturalarını elektronik ortama taşıdıklarında 1 GB hediye internet kazanabiliyorlar. Bu hizmetten yararlanabilmek için yapılması gereken şey e-mail adreslerini yazarak 3008’e SMS gönderdiklerinde e-fatura geçişi sağlayabilirler.

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 7-25 yaş arasındaki kullanıcılar için avantaj sağlayan paketlere sahip olmak ile birlikte bu paketler yanında 1 GB bedava internet kazanma şansı da bulunmaktadır. Faturasız hat Selfy tarifesi sahibi kişiler Selfy Mor paketlerinde 1 GB bedava internet kazanmak için “MOR HEDIYE” yazarak, 4545 numarasına SMS gönderebilir.

Türk Telekom Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom kullanıcıları sosyal medya paketiyle de avantaj elde edebiliyorlar. Hatlarına 30 TL yüklemeleri halinde her 30 gün içinde 1 GB internet kazanabiliyorsunuz. Uygulamada kazanmış olduğunuz internet paketlerini şu şekilde alabiliyorsunuz. WhatsApp kullanımı için 1 GB ve Facebook-Twitter için 1 GB olarak toplam 2 GB internet kazanabilir. Kampanya katılım için para yüklemesi sonrasında “SOSYAL PAKET” yazıp 5555‘e sms gönderebilir.

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom ballı 4 GB kampanyası kapsamında internetten faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey hattınıza 40 TL para yüklemenizdir. Yüklemenizi yaptıktan sonra ise Ballı tarifesine geçmiş olmanız gerekiyor. Bunun neticesinde toplamda 250 DAKİKA, 250 SMS, 250 MB kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom her geçen gün daha fazla büyümeyi hedefleyen ve bunun için yeni kampanyalar düzenleyerek müşteri kitlesini geliştirmeye çalışan bir operatör. Yalnızca bu operatöre geçmek için değil aynı zamanda kendisinde bulunan müşterilerinin de yine kendisinde kalması için kampanyalarını devam ettiriyor. Daha fazla güncel kampanyalar için internet sitemizi takip etmekte fayda var. Esen kalın :)

Bulunduğunuz konu 02/06/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu