Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2024 Mayıs Ayı

Vodafone Bedava Dakika Kazanma
Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kazanma 2024 yılı için operatörün faturalı hat kullanıcılarına sağlamış olduğu önemli bir avantaj. Faturasız hatlara maalesef bedava dakika verilmiyor, nedeni ise faturasız hat kullanan kişilerin hatlarını faturalıya geçirmelerini teşvik etmektir. Vodafone faturasız hatlarını faturalıya taşıyan müşterilerine hediye dakikaları tek seferliğine değil 3 ay boyunca sürekli olarak veriyor. Hediye yalnızca dakika olarak kalmıyor aynı zamanda 4 GB internet paketi de bu kampanyaya dahil ediliyor. Faturasız hattan faturalıya geçiş yaptığınızda operatör size 100 dakika bedava konuşma hakkı verecektir.

Bu makalemizde Vodafone bedava dakika kazanma 2024 Mayıs ayında nasıl oluyor, farklı yöntemleri neler, tüm merak edilen soruların yanıtlarını verelim istedik.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

İlk olarak Vodafone bedava dakika kazanma nasıl yapılıyor bu sorunun yanıtını vermiştik. Hediyeler birçok alanda devam ettiği için aslında Vodafon’un daha fazla kullanıcı sayısına erişim sağlayabilmek için sürekli yeni kampanyalar düzenlediğini söyleyebiliriz. Kazanılan dakikalar bol bol olduğundan dolayı kullanıcılar kesintisiz olarak iletişimlerini sağlayabilecektir. Vodafone 2024 yılında hediye dakikalarını 3 farklı şekilde veriyor. Bunlardan en önemlisi ise SMS ile Kazan kampanyasına katılmaktır. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için cep telefonunuzun mesajlar bölümüne giderek Kazan yazıp 4455’e ücretsiz olarak göndermenizdir. 542 numarasına da yine kısa mesaj gönderebilirsiniz. Son olarak ise 6666 numarasına SURPRIZ yazarak göndermek olmalıdır. Daha açık bir şekilde belirtecek olursak bu 3 seçenek şu şekildedir.

  1. Sms ile Kazan yazarak 4455’e ücretsiz sms göndermeniz gerekiyor.
  2. 542 numarasına kısa mesaj yolu ile mesaj gönderebilirsiniz
  3. “SURPRIZ” yazarak 6666‘ya SMS göndermenizdir.

Yukarıdaki işlemlerden herhangi birini seçip uyguladığınızda tekrardan bildirim gönderilerek bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Bedava Dakikalar

Vodafone bedava dakika kazanma farklı bir şekilde daha yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi Freezone kapsamında kazanılacak olan bedava dakikalardır. Ancak bu bedava dakikalar Freezone kampanyasının içinde olduğundan dolayı karşınızdakinin de bu kampanyaya katılmış olması gerekiyor. Faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bu kampanyaya girmektir.

Her Yöne 500 Dakika Kazanma Kampanyası

Sadece Vodafone içi değil de her yöne dakika kazanabilirsiniz. Her yöne 500 dakika kazanma kampanyasına katılarak siz de kesintisiz konuşma keyfini elde edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek KAZAN Yazıp 4455’e gönderdiğinizde 1 ay geçerli 500 dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone’nin faturasız hat sahiplerine vermiş olduğu bedava dakikalar ise belli bir şarta dayanıyor. Burada aslına bakarsanız herhangi bir kaybınız bulunmuyor. Hattınızda ne kadar kontör yükleyebilirseniz kazanacağınız bedava dakikalarda yine aynı şekilde olacaktır. Yani her yüklemede ekstra dakikalar kazanabilirsiniz.

Bedava dakika kazanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek büyük harflerle DAKİKA şeklinde yazıp 4455’e mesaj atmak olacaktır. Bu kadar basit!

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone’nin bilinen en önemli bedava dakika kampanyasında özel olarak düşünülmüş 100 dakika kampanyası bulunuyor. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey telefonunuzun SMS kısmına “Evet”  yazdıktan sonra 3785 e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Hediye 1000 Dakika Konuşma

Vodafone bedava dakika kazanma kampanyaları arasında 100 dakika konuşmada bulunuyor. Haftalık olarak verilecek olan bu avantajdan yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey SMS göndermek olmalıdır. Bunun içinde büyük harflerle SMS kısmında “Evet” yazdıktan sonra 4000’e ücretsiz olarak göndermemiz gerekiyor. Haftalık olarak verilen bedava dakika kampanyası 1 hafta geçerlidir.

Vodafone Hediye 542 Dakika

Vodafone 2024 bedava dakika kampanyası müşterilerine sağlamış olduğu 542 dakikayı alabilmek için; 542 yazarak 7000‘e kısa SMS göndermeniz gerekir. Bilgilendirme mesajı gelecektir ve dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Harca Kazan ile Bedava Dakika

Vodafone’den kazanabileceğiniz bedava dakikalardan birisi de Harca kazan kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmeniz içinde yine aynı şekilde telefonunuzun SMS kısmına Bananevar yazarak 4455‘e göndermeniz gerekiyor.

 Vodafone Faturasız Bedava Dakika

Faturasız hat sahiplerine sunulan bedava dakika kampanyasından faydalanmak için hattınıza öncelikle 30 TL Bakiye yüklemeniz gerekiyor. 30 TL Bakiye yüklemesi yapmadan önce telefonunuzun mesaj kısmına girerek BANANEVAR yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterlidir. Bu mesajı attığınızda yalnızca dakika değil, bedava SMS ya da bedava internet de kazanabilirsiniz.

Bulunduğunuz konu 27/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu