Bimcell Bedava İnternet 2024

Bimcell Bedava İnternet
Bimcell Bedava İnternet

Bimcell bedava internet kullanımı hat kullanıcılarının en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında bulunuyor. Bu yazımızda konuyu detaylı bir şekilde araştırıp abonelere yine aynı şekilde detaylıca bilgilendirelim istedik.

Cep telefonu operatörleri farklı kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına avantajlar ve yeni imkanlar sağlamaya çalışıyor. Bimcell bedava internet kampanyaları ise bu noktada en fazla talep görenler arasında. Güncel kampanyalara erişebilmek iletişimi daha etkin bir şekilde kullanabilmeye imkan sağlamış olduğundan yazacaklarımızı okumak faydalı olacaktır.

Bimcell bedava internet 2024 kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına sunuluyor. Bimcell bilindiği gibi alt yapısını Türk Telekom’dan kullanan bir operatör bu nedenle de sunmuş olduğu kampanyalar ve hizmetlerde aksama vs. olmuyor. Yapılan ve yapılacak olan kampanyaların tamamını takip etmek kullanıcı memnuniyeti açısından oldukça önemli.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell bedava internet kazanmak için öncelikli olarak yapmanız gereken belirtilmiş olan kampanyalara katılım sağlamaktır. Yani hat kullanıcılarına direk olarak verilen bir internet kampanyası bulunmuyor. Alacağınız hediyeleri sadece siz kullanabildiğiniz için farklı Bimcell kullanıcısına transfer edebilmek söz konusu değildir. Hediyeler ücretsiz olarak verildiğinden dolayı kazandığınız internet karşılığında herhangi bir ücret ödemesi yapmanız gerekmiyor.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bimcell bedava internet kampanyasında ilk olarak yeni hat sahiplerine verilen bir avantajdan bahsedelim.  Hattını Bimcell’e taşıyan ya da yeni hat alan kullanıcılara 30 gün geçerli olan hediye paketi veriliyor. Bu pakette kullanıcılara 9 GB mobil internetle birlikte her yöne geçerli olan 300 dakika ücretsiz olarak veriliyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların hatta geçmesi ve BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS göndermesi gerekli olacaktır.

Bimcell Festival Kampanyası

Bimcell festival kampanyası düzenleyerek TL yüklemesi yapan kullanıcılarına hediye internet veriyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için hattın faturasız olması ve tek seferde 40 TL yüklemesi gerekiyor. Yapılan yükleme neticesinde ise kullanıcılara ekstra hediye olarak 2 GB internet veriliyor. 50 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapan kullanıcılar ise 5 GB internet kazanıyor. Bu kampanyaya herhangi bir katılım sınırı bulunmuyor. Yani yüklediğiniz her 40 TL üzerine bedava internet kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için  Bimcell Festival yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell TL Yükle İnternet Kazan

Bimcell’in faturasız hatlara sunmuş olduğu imkanlar tek bir kampanyayla bitmiyor. Operatör TL yüklemelerini banka kartı veya kredi kartı ile yapanlara da ekstra internet imkanı sağlıyor. Örneğin Ziraat Bankası üzerinden yapılan 50 TL üzerindeki yüklemelere günlük kullanılmak üzere 6 GB internet paketi veriliyor. 60 TL üzerinde yapılan yüklemelerde ise 6 GB internet bir hafta boyunca kullanılabiliyor.

Bimcell Deneme Paketi

Geçtiğimiz yıllarda deneme internet paketi adı altında sunduğu bu kampanyadan halen faydalanabilirsiniz. İnternet miktarı az olsa bile acil durumlarda işinize yarayacak olan bu kampanya sayesinde 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz. Daha önce katılım yapmadıysanız telefonunuz mesaj kısmına gelerek deneme yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell 4.5G 30 GB İnternet

Hatlar eskiden 3G olarak sunuluyordu. Ancak teknolojinin gelişimi özellikle iletişim sektöründe büyük bir ilerlemeye neden oldu. Bimcell ise yapmış olduğu bu gelişim çerçevesinde hattını 4,5G’ye taşıyan kullanıcılarına anında 30 GB internet hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için tek şart hattın 4,5G kullanmaya uygun olmasıdır. Bu değişimi ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken ise bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir Bimcell mağazasına giderek ücretsiz olan hattınızı alıp değiştirmektir. Değişim sonrasında ise kampanyaya dahil olabilmeniz için 4.5G 30GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Hediye Sosyal Medya Paketi

Bimcell sosyal medya paketi faturalı ve faturasız olan hatların tamamına veriliyor. Birden fazla sosyal medya uygulamasının kullanılabileceği bu pakette internet kotanız kullanılmadan işlem yapabiliyorsunuz. Paketi aldıktan sonra 1 hafta özgürsünüz yapmanız gereken ise SMS kısmına SOSYAL PAKET yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS göndermektir.

Bimcell Hattı Nasıl Alınır?

Bimcell, Türkiye’de faaliyet gösteren bir mobil iletişim sağlayıcısıdır ve BİM marketlerinin bir yan kuruluşudur. Bimcell hattı satın almak veya kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Bimcell hattı almak için en yakın BİM mağazasına gidebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok BİM mağazası bulunmaktadır, bu nedenle size en yakın mağazayı bulmak için BİM’in resmi web sitesini veya uygulamasını kullanabilirsiniz. Ya da mevcut bir telefon numaranızı Bimcell’e taşımak isterseniz, numara taşıma işlemini BİM mağazasındaki görevliden bunu isteyebilirsiniz. Kısa süre içerisinde Bimcell kullanıcısı olacak ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz bedava internet kampanyalarından faydalana bileceksiniz.

Bulunduğunuz konu 20/06/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün bu konu 2 kere daha güncellenerek yeni bilgiler eklenecektir. Tekrar ziyaret etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu